WebMD Health Services je dceřinou společností WebMD Health Corp.

WebMD Health Services je dceřinou společností WebMD Health Corp.

Medscape zjistil, že méně než polovina (43 %) lékařů má přístup k programům na pracovišti, které jim pomohou vyrovnat se se smutkem a stresem.

„Když duševně trpí lékaři a sestry, trpí také zdravotní péče, nemocnice a pacienti,“ řekla Hansa Bhargava, M.D., hlavní lékařská ředitelka společnosti Medscape a moderátorka a spolutvůrkyně The Doctor’s Dilemma. „Víme, že nemocnice tento problém berou na vědomí, ale stále je k dispozici příliš málo programů. Musíme nyní jednat jako lékařská komunita, abychom si pomohli. Pro mnohé z nás je to krize a přibývá výzkumů a vědeckých důkazů, že CBCT, CRM a další techniky mohou změnit.”  

Řada přináší informace o nástrojích, které se lékaři mohou rychle naučit a realisticky implementovat. Viněty zobrazující každodenní problémy, které k problému přispívají, a odborné poznatky a řešení se zabývají tím, co mohou zdravotníci dělat v reálném životě, a to vše s cílem snížit syndrom vyhoření nebo zabránit jeho eskalaci do deprese, úzkosti nebo jiných poruch nálady.   

Pokračování

Funkce řady:

Linda Grabbe, PhD, klinická asistentka na Woodruff School of Nursing, Emory University a vývojářka modelu odolnosti komunity Lobsang Tenzin Negi, PhD, bývalý tibetský mnich a výkonný ředitel Centra soucitu na Emory University, o CBCT technikách ke snížení kortizolu a dalších zánětlivých markerů a snížení stresu u studentů Alanna Levine, MD a Anthony Chang, MD, o otáčení, růstu a změnách, které mohou lékařům pomoci najít naplnění kariéry David Lawson, MD, onkolog, a jeho zkušenosti s kognitivně založeným tréninkem soucitu k překonání syndromu vyhoření Anthony Mazzarelli, M.D. a Stephen Trzeciak, M.D., autoři knihy Compassionomics: The Revolutionary Scientific Evidence That Care Makes A Difference.

„Často si nemyslíme, že by se lékaři ponořili do metod, jako je soucit se sebou samým, praktiky vděčnosti nebo tréninky všímavosti,“ řekl Dr. Bhargava, „ale mladší lékaři a lékařky se již nechtějí stoicky schovávat za bílý plášť. Chtějí se cítit lépe.”

O Medscape vzdělávání

Medscape Education (medscape.org), divize společnosti Medscape, je přední destinací pro nepřetržitý profesionální rozvoj, sestávající z více než 30 specializovaných destinací nabízejících tisíce bezplatných C.M.E. a kurzy C.E. a další vzdělávací programy pro lékaře, sestry a další zdravotnické pracovníky.

Medscape je předním zdrojem klinických zpráv, zdravotnických informací a nástrojů pro zdravotnickou péči. Medscape nabízí https://recenzeproduktu.top/ specialistům, lékařům primární péče a dalším zdravotnickým profesionálům ty nejrobustnější a nejintegrovanější lékařské informace a vzdělávací nástroje. Medscape je dceřinou společností WebMD Health Corp.

Stáhnout PDF

PORTLAND, OR životní výzvy. Nová nabídka, poskytovaná prostřednictvím partnerství s meQuilibrium, rozšiřuje současná řešení Health Services v oblasti digitálního a telefonického koučování, programů pro zvládání stresu a individuálních výzev.

"Přidání řešení odolnosti meQuilibrium do našeho portfolia pro pohodu nám umožní poskytovat klientům vědecky podložené programy, které pomohou jejich zaměstnancům a členům vybudovat potřebné dovednosti pro adaptaci a zotavení ze stresu, který je jednou z největších překážek budování zdravá pracovní síla," řekl Ben Slocum, CEO WebMD Health Services. 

Stres může přispět k řadě významných zdravotních problémů, včetně vysokého krevního tlaku, srdečních chorob, obezity, cukrovky a dalších chronických stavů.1  Osmdesát procent pracovníků uvádí, že zažili alespoň jeden fyzický nebo emocionální příznak stresu během předchozího měsíc včetně bolesti hlavy; pocit přetížení, úzkosti nebo deprese; nebo behaviorální symptomy, jako je necvičení, přejídání se nebo konzumace nezdravých potravin. A více než 3 z 10 Američanů uvádí, že jejich stres se za poslední rok zvýšil, přičemž 54 % uvádí jako primární stresory problémy s penězi a prací. 2

"WebMD Health Services si uvědomuje silné spojení mezi stresem a celkovou pohodou a důležitost poskytování holistických řešení, která mohou mít pozitivní dopad," řekl Michael Sokol, MD, hlavní lékař.  "meQuilibrium jde nad rámec základů zvládání stresu, aby se dostal ke kořenové příčině stresu a starostí každého jednotlivce. Program nám umožňuje dodávat špičkové, vědecky ověřené, personalizované řešení, které identifikuje jednotlivce, kteří mohou být vystaveni vyššímu riziku stresu, a poté jim pomáhá budovat odolnost, klíčovou dovednost pro pohodu."    

Řešení meQuilibrium obsahuje personalizované hodnocení a profil odolnosti a akční plán, který se zaměřuje na zvyky, spouštěče a styly myšlení, které mohou zhoršit stres a negativně ovlivnit práci a život. Řešení meQuilibrium je bezproblémově integrováno do platformy WebMD Health Services a telefonického koučování a je přístupné prostřednictvím kompletní sady řešení pro stolní počítače a mobilní zařízení.

Pokračování

"Lidé s odolností – schopností rychle se zotavit ze stresu, přizpůsobit se produktivnímu chování v nepřízni osudu a prospívat – mají větší pravděpodobnost nižší míry absence, vyšší produktivity a větší vnímavosti k řešení problémů na pracovišti." řekl Jan Bruce, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti meQuilibrium.  "Naše partnerství s WebMD Health Services umožní ještě většímu počtu lidí získat dovednosti a informace, které jsou potřebné ke zlepšení kvality života v práci i mimo práci."

O službách WebMD Health ServicesWebMD Health Services poskytuje přizpůsobitelná řešení v oblasti zdraví a wellness pro zaměstnavatele a zdravotní plány. Již více než deset let naše cloudová platforma pomáhá našim zákazníkům poskytovat svým zaměstnancům a účastníkům plánování podporu, kterou potřebují, aby si zvolili zdravější životní styl. Kromě toho naše programy zdravotního koučování a řízení kondice pomáhají zaměstnancům a účastníkům plánu dosáhnout cílů v oblasti zdraví a wellness. Realizujeme také týmové a individuální wellness výzvy, které pomáhají podporovat kulturu wellness na pracovišti. WebMD Health Services je dceřinou společností WebMD Health Corp.

O WebMD Health Corp.WebMD Health Corp. je přední poskytovatel zdravotnických informačních služeb, který slouží spotřebitelům, lékařům, zdravotnickým pracovníkům, zaměstnavatelům a zdravotním plánům prostřednictvím našich veřejných a soukromých online portálů, mobilních platforem a publikací zaměřených na zdraví.

WebMD Health Network zahrnuje WebMD Health, Medscape, MedicineNet, eMedicineHealth, RxList, Medscape Education, OnHealth a další vlastněné weby WebMD.

O mněQuilibrium

meQuilibrium je jediný klinicky ověřený program budování lidské odolnosti. meQuilibrium kombinuje behaviorální psychologii, neurovědu a data se svými vlastními algoritmy na cloudové platformě, aby poskytla poznatky, které jednotlivcům a organizacím podnítí transformaci. Odolnost je dovednost, kterou se lze naučit, a program meQuilibrium řídí budování dovedností odolnosti tím, že poskytuje podrobné individuální a organizační plány na zvýšení odolnosti, aby bylo možné čelit změnám přímo s měřitelným zlepšením duševní pohody, adaptivní kapacity a výkonu. 

Reference

1. Klinika Mayo. Zdravý životní styl. Příznaky stresu. https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/stress-management/in-depth/stress-symptoms/art-200509872. Americká psychologická asociace. Stres v Americe 2017. https://www.apa.org/news/press/releases/stress/2016/coping-with-change.pdf

Chcete-li zobrazit původní verzi na PR Newswire, navštivte: https://www.prnewswire.com/news-releases/webmd-health-services-adds-mequilibrium-resilience-solution-to-well-being-portfolio-300459335.html

Pokračování

ZDROJ WebMD Health Services

Novinky poskytuje společnost Acquire Media

Stáhnout PDF

NEW YORK, NY, 25. ledna 2018 – Podle nového průzkumu od WebMD/Medscape a The Jed se většina rodičů nezaměřuje na přípravu svých dětí na problémy duševního zdraví, kterým mohou čelit při přechodu na vysokou školu nebo jinou postsekundární školu. Foundation (JED), „Příprava na vysokou školu: Propast v duševním zdraví“. Přesto téměř polovina všech dotázaných rodičů/opatrovníků uvedla, že jejich dítěti byl v určitém okamžiku diagnostikován problém s duševním zdravím, a naprostá většina dotázaných zdravotníků hlásila nárůst úzkosti, stresu a poruch nálady u svých pacientů v stejné věkové skupině.

Průzkum WebMD/JED zahrnuje 712 rodičů/zákonných zástupců středoškolských studentů, kteří plánují navštěvovat vysokou školu nebo jinou postsekundární školu, a studentů prvního ročníku vysokých škol. Průzkum Medscape/JED mezi 519 zdravotníky zahrnuje 202 pediatrů a 201 psychologů/psychiatrů.

Průzkum je součástí vzdělávací spolupráce s JED. Program poskytuje rodičům zdroje informací o tom, jak se jejich děti připravují – emocionálně – na přechod ze střední školy na vysokou školu a dospělý život. 

Informace a zdroje jsou k dispozici v programu JED, Set to Go: settogo.org

A na webu webmd.com/college-readiness

Chcete-li si přečíst o průzkumu, klikněte sem: https://www.webmd.com/special-reports/prep-teens-college/20180125/parents-teens-survey

Převážná většina dotázaných pediatrů (93 %) uvedla, že zaznamenali nárůst u dospívajících s úzkostí/stresem; 88 % zaznamenalo za posledních pět let nárůst úzkostných poruch a 75 % poruch nálady, jako je deprese a bipolární porucha. Téměř polovina (45 %) dotázaných rodičů/opatrovníků také uvedla, že jejich dítěti byl v určitém okamžiku diagnostikován problém s duševním zdravím, porucha učení nebo problémy s užíváním návykových látek, a 51 % všech rodičů uvedlo, že jejich dítě vidělo nebo bylo návštěva terapeuta.

Téměř polovina všech respondentů rodičů (42 %) však nediskutovala o potenciálu úzkosti nebo deprese, když pomáhali svým dospívajícím s přípravou na vysokou školu nebo jiné postsekundární vzdělání, a většina uvedla, že služby duševního zdraví na akademické půdě nejsou prioritou, když výběr školy. Pouze 17 % všech oslovených rodičů a pouze 28 % těch, jejichž děti mají diagnostikované poruchy nálady/úzkosti/stresu, je považovalo nebo zvažují jako faktor při výběru školy.

Pokračování

Pro pediatry je však duševní zdraví a emocionální pohoda na jejich radaru. Většina pediatrů, kteří reagovali na průzkum, hlásí buď screening nebo diskutování o problémech duševního zdraví s pacienty na konci střední školy nebo v prvním ročníku vysoké školy. Pouze asi 1 ze 3 pediatrů se však cítí velmi připraven řešit tyto problémy.  

“Zjištění našeho průzkumu s WebMD ukazují, že mnoho rodin se potýká s problémy duševního zdraví svých dospívajících, a přesto se tato realita neodráží v typickém procesu přípravy na vysokou školu.”" řekl John MacPhee, výkonný ředitel/CEO JED. "Prostřednictvím programu JED’s Set to Go a naší spolupráce s WebMD měníme tuto dynamiku tím, že vzděláváme rodiny o důležitosti emoční připravenosti a zvažujeme faktory související s emoční pohodou při výběru vysoké školy a pomáháme rodičům holističtěji podporovat jejich dospívající děti. připravte se na tento vzrušující a často ohromující životní přechod." 

Výsledky průzkumu také odhalily, že většina respondentů si nebyla vědoma toho, že zákony na ochranu soukromí zakazují přístup ke zdravotním a akademickým záznamům jejich dítěte po dosažení věku 18 let, pokud jim k tomu jejich syn nebo dcera nepovolí. Není překvapením, že pouze 25 % všech respondentů (a 29 % těch, kteří mají dítě s diagnostikovanou poruchou) diskutovalo o udělení přístupu ke zdravotní dokumentaci.  

„Přechod na vysokou školu může být vzrušující, ale pro mnoho studentů také velmi náročný,“ řekla Hansa Bhargava, MD, hlavní lékařská ředitelka WebMD. „Průzkum ukazuje, že existuje mnoho oblastí příležitostí k podpoře rodičů, opatrovníků a dospívajících při rozpoznání potenciálních rizik a zajištění toho, aby měli přístup k podpoře a službám, které mohou potřebovat, aby zvládli jakékoli turbulence. Kromě toho musíme zajistit, aby pediatři – specializace v první linii léčby této věkové skupiny – dostali informace a zdroje, které potřebují, aby mohli nadále podporovat pacienty a jejich rodiče nebo opatrovníky.“

Metody spotřebitelského průzkumu

WebMD provedla průzkum mezi 712 rodiči nebo opatrovníky dětí v 9. až 12. ročníku (nebo ekvivalentním ročníku), kteří mají v úmyslu navštěvovat postsekundární školu, kteří mají bydliště v USA, sami se hlásili, a rodiče nebo opatrovníci dětí již v prvním ročníku postsekundární školy. Respondenti byli náhodně rekrutováni pomocí odposlechu, aby se zúčastnili průzkumu, aniž by bylo identifikováno žádné téma, na webu WebMD.com obecně a také z tématických sekcí věnovaných duševnímu zdraví, rodičovství, ADHD, užívání návykových látek a závislosti a zvládání stresu/rovnováze na webu WebMD.com. . Odposlech nepopisoval téma průzkumu, který probíhal od 2. října do 30. listopadu 2017. Standardní opatření kontroly kvality zahrnovala kontrolu jasného znění otázek, správného řazení otázek a používání vhodných škál a kategorií odpovědí. Kromě toho byl během období v terénu průzkum kontrolován, aby se zajistilo, že respondenti odpovídají na všechny otázky logicky a že programování vzorů přeskakování funguje správně. Konečná data byla zkontrolována, aby byla zajištěna kvalita dat. Průzkum dokončilo 11 procent (n=712) z 6 590 kvalifikovaných respondentů. Vzhledem k omezené prevalenci pro tuto cílovou populaci uvádíme výsledky bez vážení nebo odvozených statistik. 

Pokračování

Profesionální metody průzkumu

WebMD provedl průzkum náhodného vzorku 620 členů amerického Medscape, včetně 519 lékařů praktikujících v pediatrii, dorostové medicíně, rodinném lékařství, gynekologii/ženách nebo psychiatrii, a 101 psychologů. Průzkum probíhal od 2. října do 19. listopadu 2017. Respondenti byli pozváni k účasti v online studii „Role klinického lékaře – střední škola přes vysokou školu“. Z průzkumu byli vyloučeni lékaři v rezidenci a HCP praktikující v akademickém, výzkumném, vojenském nebo vládním prostředí. Členové Medscape, kteří dokončili průzkum, byli zařazeni do loterie, která udělila 25 náhodným výhercům dárkovou kartu Amazon v hodnotě 100 $. Standardní opatření kontroly kvality zahrnovala kontrolu jasného znění otázek, správného řazení otázek a použití vhodných škál a kategorií odpovědí. Kromě toho byl během období v terénu průzkum kontrolován, aby se zajistilo, že respondenti odpovídají na všechny otázky logicky a že programování vzorů přeskakování funguje správně. Toto téma prochází napříč odbornými disciplínami, proto jsou výsledky uváděny bez vážení nebo odvozených statistik.

O JED

JED je nezisková organizace, která existuje, aby chránila emocionální zdraví a předcházela sebevraždám pro naše dospívající a mladé dospělé. JED vybavuje dospívající a mladé dospělé dovednostmi a znalostmi, které jim pomohou pomáhat sobě i sobě navzájem; spolupracuje se středními školami a vysokými školami za účelem posílení jejich duševního zdraví, programů a systémů prevence užívání návykových látek a sebevražd; a podporuje povědomí komunity, porozumění a činnost pro duševní zdraví mladých dospělých. Další informace najdete na jedfoundation.org.